Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Před pár dny mi přinesl jeden pán k ochutnání Lord Lambourne, už vím kde se vzala a vynikající chuť Rubínu a taky částečná odolnost proti strupovitosti. Chuť je nezapomenutelná jen plody jsou menší, ale nemusí být všechno velké, jen když je to celé.

Gold Bohemie a Bohemie, no, ochutnal jsem jen tu žlutou a nemohl jsem si ji vynachválit, protož jsem si hned dal několik roubů této žluté mutace do zahrady. Trochu mě zklamala předčasným opadem a vůbec k citlivosti na strupovitost.

Z novinek žluté barvy už jsem uváděl, ale pro horší podmínky platí více než Goldstar Orion. Dozraje bezpečně.

Z červených Rozela(Vanda x Bohmie), nemoučnatí, nevadne, jen chce víc vápníku. Odrůda Lipno mi letos zaplodila prvně, nedá se to počítat, ale dva plody krásně červené. Myslím, že je to lepší varianta než Rozela, jelikož má rodiče Rubinola x Vanda. Díky Rubinole netrpí Lipno hořkou pihovitostí. Má-li někdo jiný názor, sem s ním.

Juraj Kafka

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika