Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Podle vašeho popisu mám věk, kdy vysokokmeny bych měl bez problému zvládat, i když už bych je neměl sadit.  Ale stejně radši vysadím vysokokmen než nějakého trpaslíka prostě proto, že se mi líbí větší stromy. Mám velké stromy, které neprořezávám, nestříhám a dokonce kam nedosáhnu ze země ani nesklízím. Nechám to co naroste výš na pospas osudu. Díky tomu jsem před dvěma či třemi lety několikrát viděl velká hejna brkoslavů, kteří v zimě přilétavala hodovat na našich nesklizených jablkách, která zůstala na stromech. Větve těch větších stromů nechávám růst tak, že se sklání až k zemi, takže pak při trhání můžu chodit jen kolem stromu a natrhám toho dost. Například třešeň má průměr koruny (neměřil jsem to, jen odhaduji) 8 m,, takže mám kolem jednoho stromu jako by plochu asi tak 20 m x 2 m plnou třešní. Na to dostane každý, třeba i na invalidním vozíku. No a co je výš to tam nechám, i když je-li bídný rok tak si můžu vzít žebřík a něco natrhat i ze žebříku. A stejně tak i se vším ostatním.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika