Zakoupené hrušky



host - 69.240 (?)
6.11.2012 18:04

Dicolor bol ešte intenzívnejšie vyfarbený,  týždeň po obraní bol však už mäkký, škoda že len 7 kusov. Milan

Dicolor
Dicolor
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
mičurinec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3092) - 93.3 (?), 2.11.2012 17:11

díky Václave za ilustraci,. pěkné baňky :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 69.240 (?), 5.11.2012 10:51

Dovoľujem si pripojiť sa do diskuzie, Bohemica 3 roky, prvá úroda cca 10 kg, obraná 15.10. Čakal som na vyfarbenie, ale pravdepodobne sa skráti skladovanie, lebo začínajú niektoré žlknúť. Dicolor prištepený na Lucasovu je už skonzumovaný, chuť výborná - šťavnatá a veľmi sladká. Výška záhradky 267 m. Foto - Bohemica. Milan

Bohemica
Bohemica
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Vinšálek - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1862) - 82.212 (?), 5.11.2012 17:40

Takto nádherně se mi Bohemica nevybarví nikdy. Už kvůli jejímu stanovišti, jak jsem už psal dříve, navíc je na konci zahrady vystavena studeným severovýchodním větrům. Ale skladovatelnost je dobrá, minimálně do konce ledna, déle zásoba nevydrží.

Málem se mi nechce věřit, že na Vašem obrázku to je Bohemica. Máloplatné, hrušni dělá teplo dobře.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 69.240 (?), 6.11.2012 18:04

Dicolor bol ešte intenzívnejšie vyfarbený,  týždeň po obraní bol však už mäkký, škoda že len 7 kusov. Milan

Dicolor
Dicolor
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10026) - 70.240 (?), 6.11.2012 18:32

Jak jste na tom s Erikou? Dost dlouho jsem ji nejedl a teď mě docela mate, že má jakousi mírnou kořenitou příchuť, což by mít asi neměla. Alespoň papírově ne. Že by Williamsova? Pro mě tedy ne čáslavka, ale třeba Bartlett, což je název, který se používá i v prodeji. Williamsova by to ale být neměla, jelikož ta by nevydržela měsíc ve sklepě, kde je stále ještě dost teplo. Ta příchuť se zdá spíše "lahvicovitá". Ten prodejce tedy nadělal zmatků. Jaký je Váš názor na Eriku?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10026) - 70.240 (?), 6.11.2012 18:44

U Amfory bych si troufl říct, že se o záměnu nejedná. Je tam znatelný rukopis Konference. Úplně stejné to není, ale snaha napodobit příjemnou plnou chuť Konference, tady je. Není to špatné.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10026) - 70.240 (?), 19.11.2012 11:08

Poslední zakoupené plody byly prodávány pod názvem DAVID (Guyotova x Děkanka Robertova). Co se týče ostatních zakoupených plodů, tak vůbec nepřesvědčily plody zakoupené pod názvy Milka a Morava. Amfóra kopíruje chuťově Konferenci, ale Konference je přeci jenom Konference. U Amfóry se jedná o sladší typ plodů a dala by se i částečně přirovnat k Astře ("dřeňovitá příchuť ala hruškový džus"). Bohemica je podobně sladká jako Dicolor, ovšem bez příchuti. Na některých plodech je patrné skosení oblého tvaru u stopky viz. Charneuská. Chuťový rukopis Pařížanky (určitá sladkost bez příchuti) je zatím znatelná. Erika vyniká neuvěřitelně vysokou šťavnatostí, až nevídanou, se zřetelnou příchutí Boscovy lahvice, která se částečně jakoby rozplývá právě v tom množství šťávy. Petru jsem zatím ještě nechutnal.
 

DAVID (Guyotova x Děkanka Robertova)
DAVID (Guyotova x Děkanka Robertova)
DAVID (Guyotova x Děkanka Robertova)
DAVID (Guyotova x Děkanka Robertova)
DAVID (Guyotova x Děkanka Robertova)
DAVID (Guyotova x Děkanka Robertova)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
rosti&slavik - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1017) - 88.38 (?), 19.11.2012 11:35

S tou Moravou je mi to divné, protože má v papírech charakteristiku kořenité chuti.Proto jsem po ní dychtil, ale úrody se dočkám později.Aby pěstitelé neměli více propadu, raději podtrhují.Chtělo by to ochutnat u zahradkáře, který jí utrhne v pravý čas.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 59.254 (?), 19.11.2012 13:47

Nelze dělat závěry z první úrody, ale krom krásných velkých šťavnatých plodů nevidím u Moravy žádné další přednosti. Aroma mi opravdu scházelo a rozhodně jsem ji nepodtrh.

Jana mě nepřesvědčila ani minulý týden. Extrémně šťavnatá, aromatická, ale aroma mi jaksi nesedělo. Ještě jí dám šanci - jinde je vychvalovaná.

Petře, velmi zajímavé křížení - ´David´. Pak prosím poreferuj o chuti. Chtěl jsem si Děkanku robertovu sehnat a hodit do 380m.n.m., ale řada lidí, co ji pěstovala v mnohem příznivějších podmínkách mě nakonec odradila - prý je krom nároků na teplo dost náchylná i na houby. Naopak u ´Davida´ píší o "vysoké odolnosti vůči houbovým chorobám".smiley Gyotovu jsem letos chutnal poprvé a na jaro ji roubuju. Luxusní. Zdraví Mittwoch

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
mičurinec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3092) - 93.3 (?), 19.11.2012 15:48

kdyz uz je tu nas hruškařů vice, rad bych se zeptal, zda nekdo nevi kdy a kde se bude delat/konala degustace plodu hrušek, nevi nekdo?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika