Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ono je na to roubování zatím času dost, tak třeba se časem pan Vysloužil ozve, nebo i další a podaří se najít vhodnou skladbu na naroubování. Co ale musím pořešit teď je výsadba hrušně a zda to celé, co jsem vymyslela, není úplná hloupost. Takže základní otázky na zkušené zahrádkáře - sadaře:

1. Je možné Konferenci s menším růstem přeroubovat (dolní patro) více rostoucími druhy, např. Clapovo?
2. Nakolik ovlivní Konference bujnost růstu naroubovaných druhů?
3. Kdy bude vhodné naroubování po letošní výsadbě? Předpokládám že příští jaro ještě ne, tak to přespříští (2021)?
4. Je lepší zvolit jako podnož semenáč Kavkazké nebo kdouli BA 29?
Domnívala jsem se, že Konference je pro slabší růst vhodnější na semenáči, ale u nás jí prodávají jenom na BA 29, což je sice nejbujněji rostoucí kdoule, ale pouze středně odolná ke zmrznutí a to se mi vůbec nelíbí.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika