Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Adam: Sorry, tak to som prehliadol že Ste ich sadili len teraz na jeseň (mal som dojem že Ste kúpili pred rokom špičiaky a toto sa "podarilo" Vám, takže sa ešte raz ospravedlňujem).  Takéto stromčeky nie sú dobrou vizitkou škôlky z ktorej pochádzajú - to čo píšem v predchádzajúcom príspevku mali urobiť tam. Poviem Vám úprimne - takéto výpestky by som si nekúpil. Záleží od Vás, čo budete preferovať - aký vysoký kmeň chcete, aký tvar stromu. Všetky možnosti majú "zádrheľ" - ak by Ste chceli budovať korunku z toho dolného obrastu, budete mať veľmi nízky kmeň. Ak z horného - kmeň bude zbytočne pretiahly do výšky (v korelácii s hrúbkou kmienika), navyše ten metlovitý obrast vyrastajúci takmer praslenovito a s kolmo rastúcimi konkurentmi terminálu, ktorý je v podstate ťažko identifikovateľný, nie je rozhodne nejako optimálny pre výber budúcich kostrových konárov. Pri návrate k špičiaku je otázne, či a ako Vám pupene z neho po úprave jeho výšky vyrašia... Rozhodnúť medzi týmito možnosťami sa musíte Vy sám.   IH  (P.S.: nič ma do toho nie je - je to Vaša vec - ale: zasadili Ste 30 stromčekov hrušiek? Čo s tým plánujete robiť?).

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika