Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mnoho z nás chce mít broskve tam, kde teplomilné broskvoně nepatří. Já jsem jedním z nich. Sázíval jsem je před 40 lety na podzim, některé se ujmuly, jiné ne. Možná zmrzly, možná uschly, možná byly špatné kořeny, něco je sežralo, nevím. Každopádně zima v podnebí, na které není čerstvě vysazená broskvoň stavěná, je rizikem. 
    Když jdu nakupovat stromky na jaře, jsou některé narašené jiné ne. Těm nenarašeným se vyhýbám, protože už se mi jich pár po zasazení neprobudilo. Ty narašené, vysazené v dubnu se ujmuly vždycky. Narašení je jistota, že stromek přežil zimu a je živý.
    Tak se podle toho řídím. Ne kvůli laboratornímu poličku doc Suse. Stromky sázené 1 - 2 týdny po vyorání nejsou žádný problém. Pokud tedy nemají kořeny na slunci.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika