Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ano, kopání většího počtu jam, pokud je děláte dostatečně dimenzované, je dost namáhavé, můžu potvrdit. wink

Vloni na podzim jsem kupoval větší množství ovocných stromků, které jsem mohl (a plánoval) vysadit až začátkem ledna. Zasadil jsem je provizorně po svazcích do záhonu. Vzhledem k velmi tuhé zimě půda rozmrzla a šly ze záhonu vytáhnout až na přelomu února/března, kdy jsem je tedy zasadil na finální stanoviště. Všech 52 kusů přežilo, na jaře obrazily. 2 z nich postupně zaschly, 6ti odumřela horní polovina a vyhnaly výhony ze spodní. Ostatní v pořádku. Těch pár postižených bych ale připsal spíš dlouhé a tuhé zimě (zem byla u nás zmrzlá více než 60cm hluboko, měsíc a půl bylo trvale pod 0°C). Mám za to, že pokud je takto zasadíte a budete udržovat zem vlhkou, a postupně během podzimu a zimy odebírat a sázet, jak půda dovolí, je asi nejrozumnější způsob.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika