Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Poznám ju tretí rok a teraz...? Avranšská je pre mňa kráľovskou hruškov, jej špecifická chuť pripominajúca mutáciu naozaj perfektnej hrušky a červeného melóna z miernou natrpklosťou je úplne lahodná (nie konzstenciou dužiny ale ostrosťou arómy), keď som ich pred troma rokmi jedol prvý krát (a to som vedel už vtedy že hrušky mám najradšej), nevedel som že mi bude Konferencia či Merodovka pripadať ako odpad. Už som si vtedy oblúbil Hardyho hrušky, ktoré ten rok sklamali, no Avranšská je lahoda, už lepšiu hrušku asi pre moje špecifickéchťové bunky mať nebudem, snaď by mi bola rovná Boscová z nížiny, či nejaké klimaticky náročné zimné staré odrody, ktoré asi nebudem mať príležitosť ochutnať v top kvalite... Doma už mám asi 120 cm vlk Avranšskej na podnoži Kaukazskej. Na mojejej veľkej ruke deviatke troška zaníká...

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika