Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ja som vlani v Lipt. Mikuláší jedol zo starého stromu v Októbri po Hardyho hruškách očividne Boscovky na okraji mesta v takej aleji, starý strom suchý vrcholec ale nevela veľmi velkých plodou podobných Konferencii iba väčších a komplet sprvu šedivých potom skoro bronzových, jedna s tých dvoch bola trochu nahnitá od špicu. Na chuť mám pamäť, chuť podobná Konferencii konzistenciou avšak výborná - lepšia než Konferencia Arómov, áno výborná. Mne však po dvoch plodoch aj ak minimálne Avranšská viac imponovala, i teraz 2019 sú Avranšské nedostižné tu na Liptove, mám už krásny mňou vrúblovaný stromček aj na záhrade.Neskôr možno hodím foto, tohto roku kým iných je veľa aj Avranšských tak tam jediné dva plody vyhnili ale tom strom schne.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika