Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Igor: Prečítajte si môj príspevok ešte raz, jasne som napísal, kedy robím povýsadbový rez ja. Spôsob 'na dvakrát s rezervou' mi spomínal kolega-záhradkár, ktorý občas vypomáha úplným začiatočníkom, sadiacim na jeseň - na jar by na nich už nemal čas - vyberie budúce kostrové konáriky a stredník, tie ponechá o trochu dlhšie a inštruuje začiatočníka ("presne tu si to strihneš v marci"). Rezervu necháva pri broskyniach, niekedy aj marhuliach - pôsobí totiž na severozápade Slovenska, kde silné zimné mrazy nie sú výnimkou, ale niektorí sa aj tam pokúšajú o pestovanie broskýň a marhúľ. Je nepochybné, že pri povýsadbovom reze sa často robia hrubé chyby, ktoré môžu úplne zničiť štart stromčeka v novej záhrade, resp. sa neskôr len ťažko naprávajú. To je aj gro tejto problematiky, a nie termín rezu. Dokafrať stromček nesprávnym rezom sa dá tak na jeseň, ako aj na jar. IH
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika