Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den. Chtěl jsem se zeptat na postřik proti Epitrimerus pyri. Mimo sulky před rašením, nebo snad i později Kumulusem, bych chtěl použít po odkvětu Vertimec. Ne, že by to bylo přesně jako v tomto příspěvku od Miloše:

Nevadí že jsem to v sobotu lehce postříkal zbytkem Syllitu 65 co mně zbyl z broskvoní?

Podle mě vadí. Ne zrovna tento konkrétní Syllit meruňce, ale spíš ta filozofie. Zbyl mi postřik, tak ho někam nastříkám, aby nepřišel vniveč.     Berme, prosím, pesticidy na zahrádce (když už musí být) jako nutné zlo a ne jako požehnání.
   Je to stejné, jako kdyby Vám po babičce zůstaly nevybrané léky a tak jste je dojedli - vždyť si je tak pochvalovala...

Po babičce prášky baštit nehodlámlaugh, ale ten Vertimec mně tady opravdu zbyl a rád bych ho použil. Díky.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika