Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den,

zmínil jste zahradnictví pana Peška. Před pěti či šesti lety jsem po dvakrát nakoupila po asi patnácti stromcích a vysadila je do tří různých zahrádek. Jednalo se o staré odrůdy jabloní a hrušní, také nějaké švestky. Obdržela jsem pokaždé dosti tenké proutky, ale myslela jsem si, že to snad nevadí. Bohužel stromky stále nijak moc neprosperují (švestky nejlépe, ale jablka už méně a hrušně vůbec, to jest, nemají prakticky žádné pořádné přírustky) a nemohou konkurovat jiným později vysazeným stromkům, také starým odrůdám, od různé konkurence. Například hrušně krvavky nerostou vůbec a když jsem se jednu pokusila přesadit zjistila jsem, že má stejné kořínky, jako když jsem ji před třemi lety vsadila. Laicky usuzuji, že by to mohlo být špatnými podnožemi? Toto ale nemá být kritika zahradnictví pana Peška. Jen by mě zajímalo, jaké máte zkušenosti.

Zdravím, Jitka

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika