Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Jak je to možné"řekl by major Borovička z filmu Tankový prapor.Tedy"jak je to možné, že se diskuze zase stočila k problematice pálení?Tak tedy se připojím.Lahvice se zdá z pohledu chuti být výborná, přez to ji někteří(můj soused) neobírají na jídlo(nechají opadat,a shrabou s listím do kompostu), a ani na kvas se jim nehodí, nebo ho neumí dobře udělat(vždy ho vyhodili).Mě se z počátku taky nedařil.Problém byl v tom, že když skončilo kvašení, tak v mači bylo stále relatívně hodně cukru-kolem 8,i když jsem ho měl vedle kotle na tuhá paliva.Nechtěl se nechat rozkvasit, a ani moc nekvasil.Později jsem problém vyřešil, ale nebudu tady popisovat jak.Hodně lidí říká, když hruška dokvasí, je třeba s ní rychle do pálenice, aby kvas neoctovatěl.Měl jsem s Boscovkou problém opačný-nechtěla kvasit a dokvasit.Pil jsem tedy výbornou hruškovici z Boscovky, ale na hruškovici ze Špínky asi nemá.Moji známí mají Špínku, taky jinou odrůdu, kterou neznám jméno. Pálí z obou, a bez kvasinek, bez rozkvašovačů, nebo jiných chemických pomůcek, kvas nemají v teple, ale někde v průchodu.Když se bavíme čistě o hruškovici, tak bych odrůdu Špínka považoval za jednu z nejlepších do kvasu.Williamsová je bez debaty jednička.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika