Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tak to jsem z toho Míťo jelen, že ti Erika už změkla. A jelen jsem taky z toho, že na úvodním obrázku tohoto vlákna se v prostřední řadě pravděpodobně o Eriku vůbec nejedná. Spíše by se o Eriku mohlo jednat na obrázku z 24.10. Bylo mi divné, že by byla Erika tak výrazně aromatická, když ji takovou vůbec neznám. Eriky na obrázku z 24.10. jsou ještě tužší, ale s velmi příjemně nasládlou chutí, kde není znát při konzumaci žádná fádnost, ale opravdu velmi příjemná chuť. Otázka je, co je to za hrušky, které jsou původně kupované jako Eriky, jsou výrazně aromatické, ale už končí. Naopak ty novější Eriky teprve s konzumní zralostí začínají. Hned bych tyto Eriky někde přikoupil, pokud bude ještě možnost. Jistě mně potvrdíte, že Erika žádnou výrazně aromatickou příchuť nemá, a ani se o ní nikde nic nepíše.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika