Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím.  Já nemám ve zvyku někoho hodnotit nebo kritizovat po internetu ,když dotyčného neznám osobně. A i kdybych znal rozhodně to nebudu zveřejňovat na internetu a řeknu mu to do očí. Nerad jsem Vás dezorientoval omlouvám se. Já nehodnotím odrudy podle novosti, ale podle toho jak jsou zaujímavé. Jak už jsem párkrát napsal je spousta starých odrud, které jsou vyjmečné a originální svou osobitou a nezaměnitelnou chutí, které novinky už ani neznají. A co je nejhorší je novinka udělaná ze staré věci a obchodníci + reklama spoléhají na to, že mladší generace to neznají a mají to za senzaci. Já sice patřím ke střední generaci, ale čtu si i ve starých pomologiích, Vaňkových odborných knížkách - ty mají pro mě cenu zlata neboť mě vrací a vysvětluje ovocnářskou historii a metody pěstování tenkrát velkých novinek teď starých odrud. Búh ví kde skončí dnešní Topazy, Heliodory, baleriny... atd v historii  ?!!  Myslíte, že budou za 100 let lemovat cesty a poutní stezky áleje vysokokmenů z dnešních rezistentů. Co asi budou říkat prapravnuci na dešní odrudy po chuťové strance a bude u těchto odrud pořád ještě rezistence? " Hiň sa hukáže! "

sadař vlada

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika