Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Původně jsem chtěl ukázat na těchto fotkách rzivé skvrny, jimiž se projevuje rez hrušňová a které zůstaly po jarním postřiku stejně veliké a nepřecházely do dalšího stádia choroby. Jsou patrné jen při pohledu zblízka. Co se týče vyobrazených plodů odrůdy hrušně ASTRA (Holenická x Grosdemange), tak si všimněte zvláštního odstínu hnědočervené barvy na osluněné straně plodů. Bohužel na fotkách vypadá tento celkem neatraktivní odstín o dost hůře, než ve skutečnosti. Sus a kolektiv píší ve svém Obrazovém atlase jádrovin v celkovém hodnocení toto: Astra je zimní, vzhledově méně lákavá odrůda, ale s výbornou lahodnou dužninou. Této vysoké kvality dužniny dosahuje v dobrých půdních podmínkách a především v teplejších a středních polohách. Dobré půdní podmínky zaručit nemohu, tak snad by mohla stačit ta teplá poloha, co říkáte? Plodnost se postupně zvyšuje a obaleč mi dokonce nějaké ty plody milostivě ponechal. Chuť prozatím nebyla špatná, ale nechtěl jsem chválit "dne před večerem".

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika