Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravim! Ja Hardyho máslovce nepotřebuji dělat reklamu ona se prosadí sama a já si myslím, že když je mezi nami více jak 100 let tak to svědčí samo o sobě. V Čechách prý strupatí tak nevím, aby jste mě potom neproklínal. Já mám pěstitelské zkušenosti ze Severní Moravy a ostatní vím od zkušeností svých kolegů.  Je pravda, že General v listech je trochu podobný Wiliamsově. Děkanka a částečně i Generál mají topolovitý růst. Na těchto strankách jsou kolikrát zajímave debaty a i zkušenosti. Pomáhá mi to rozšiřovat pěstitelský obzor a udělat si i obrázek o pěstitelích. V jednom dávam p. Mičurinovi II za pravdu, že když mi chutná určitá odruda tak si ji budu pěstovat pro její chuťovou originalitu. Já se velice přimlouvam, aby si pěstitelé dali tu práci a sehnali si Generala Leclerka a pomohli mu v rozšíření. Je to kvalitní děkanka. A nevím proč jí školky nedělají, když je zapsána v LPO. Je takovou renetou mezi hruškami.

        sadař vlada

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika