Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pěkně jste to napsal pane Vladislave. Nevím, kde byl můj problém s Lucasovou z obchoďáku, ale byly to opravdu nedobré menší plody. Její pravou kvalitu jsem naštěstí letos vychutnal z větších plodů od jiného prodejce. Opravdu výborné hrušky. Jestli celý problém zpočívá v podtržení, to je těžko říct. Obchoďákové Konference byly, a jsou i teď kvalitní. Zajímal by mě i názor pana Miloše, který nějaké ty hrušky ve své drsnější poloze také pěstuje. O Lucasově se zatím nevyjadřoval. Když tak chválíte Hardyho, tak ji asi nejspíš budeme muset prubnout. Generála Leclerka mám bez visačky, takže nevím jestli mě neposlali něco jiného. Ale těch záměn se správnou visačkou bylo už také dost.  

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika