Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pokud někdo vlastníte obrazový atlas jádrovin od autorů Sus a kolektiv, tak si můžete všimnout, že obrázek Astry a Decory je jeden a ten samý, pouze přetočený. Je to přesně analogie mého současného rozpoložení, kdy si chci pořizovat už pouze originály a ne více či méně povedené kopie(křížence). Od Astry, jakožto od potomka Grosdemange nemůžete očekávat nic výrazného a právě proto můžete být příjemně překvapeni, ničím vyloženě fádním, ale naopak docela dobrou hruškou sice bez výraznější kořenité příchuti, ale s kvalitní, šťavnatou dužninou.Ale pokud bych měl Astru srovnat třeba s Křivicí, tak Křivice má chuť mnohem a mnohem hruškovější, tzn. že Astra je proti ní jen chuťový odvar. A to jsme zase u těch originálů a kopií. Kopie může mít nějaké lepší pěstitelské vlastnosti, ale pokud je to na úkor chuti, je to pro mě velké mínus. Tenhle můj subjektivní názor je následkem poznávání starších odrůd, které jsem dříve neochutnal. Pokud bych je neznal, byl bych s těmi novými určitě spokojen. Co se týče jabloní, tak tam jsou někteří kříženci hodně povedení a nakonec můžete mít dobré zkušenosti i s novějšími hrušněmi, možná, že čas ještě něco ukáže.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika