Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Vonka by si ráda hrála na konkurenci světovým hrušňovým velikánům, ale bohužel. Pochybuji, že je to špatnými podmínkami, když je jinak struktura dužniny velmi kvalitní. Příchuť už jaksi chybí. Uvidíme, co ukáže samotná Děkanka a Generál Leclerc. Co se týče Křivice, tak tam se uvádí kolísavá chuť, podle podmínek. U Vás na Vysočině, jak jste psal, byla její jakost průměrná (starší příspěvky). Pokud tohle Křivice je, a podle nachýlené stopky se závalem by to opravdu být mohla, pak je letos pro ní rok opravdu dobrý. Pro mě chuťově zajímavá odrůda. Její objev mě potěšil. A tak mě napadá, co takhle dát si Vilu? Tam bude asi převládat chuť Boskovky. V souvislosti s Vonkou mě při její konzumaci napadlo: Není lepší dát si pravou Boscovu lahvici a ne jen nějakou napodobeninu těchto pikantních odrůd?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika