Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dekanku pestuju jako volnou palmetu na SZ zdi rodinneho domu. Je na kavkazske podnozi. Dari se ji nejlepe ze vsech hrusni, ktere jsem zasadil. Za 2 roky z metroveho spicaku mam 3.7 m vysokou a 2.2 m sirokou palmetu. Doufam, ze mi nezboura barak:) SZ strana ji zda se vyhovuje, J a V strany jsou u nas prilis rozzhavene a vystavene vetrum. Letos jsem nechal na zkousku 1 plod a byl pochopitelne obrovsky a chut naprosto uzasna. Pristi rok vzhledem k bujnosti stromku a mnozstvi plodonosneho obrostu si jiz troufnu ponechat alespon 20 plodu. Nechapu proc je u nas tato hrusen tak malo rozsirena... Pritom ve svete je to jedna z nejpestovanejsich odrud. Par let jsem pracoval v sadech v J Anglii a tam komercne znaji jen Conference a Comice. Comice jsme se mohli vzdy prezrat a uz tehdy jsem vedel, ze si ji jednou budu muset zasadit.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika