Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Komisowka je synonymum Robertovy Děkanky. Další synonyma jsou: Děkanka spolková, Doyenne du Comice, Comice, Beurré Robert, Robert´s Butterbirne, Vereins Dechantsbirne, mohou být ještě další. Děkanka Robertova nastupuje do plodnosti později. Plodnost není příliš vysoká, poněvadž se poměrně špatně opyluje. Jako vhodní opylovači se uvádějí: Boscova, Červencová, Charneuská, Konference, Madame Verté, Williamsova. Při pěstování v dřívějších letech jsem žádnou z techto odrůd neměl a tak jsem to řešil tak, že jsem v době květu zavěsil do stromku Děkanky rozkvetenou větvičku Pařížanky a opylení bylo dobré. V nynější době mám vedle Děkanky Dicolor a opylení je v pořádku. Takže zřejmě obě tyto drůdy patří taky k jejím opylovačům. Samotná Děkanka je dobrým opylovačem.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika