Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

To vyslouzil: já budu oponovat! Pochopitelně vidím úsporu v pitné vodě (pokud chodím močit do "přírody", ale vidím i podstatný užitek v moči jako (nejen) hnojiva. Již 9 let močím na zahradě k ovocným stromům a keřům. Letos po odstranění prostaty, většinou používám urinální kondomy + sběrné sáčky a můj vyprodukovaný obsah, cca 3 litry denně, vylévám neředěný ke všem stromům a keřům na zahradě. Přes zimu budu pochopitelně v této činnosti pokračovat, občas obsah vyliji do kompostu.
Používání moče v zahradě jsem viděl v seriálu v TV Prima ZOOM "Superschopnosti moči". Mimo jiného tam jeden číňan jezdil do škol, kde měl upravené toalety a čerpanou moč z cisterny lil přímo a neředěnou do jabloňového sadu. Momentálně dohladetelné na YT.

Zde na diskuzi se to již několikráte řešilo:
Lidská moč: hnojivo budoucnosti?
Lidská moč jako dusíkaté hnojivo k ovocným stromům

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika