Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tak jsem včera vysela tu hořčici. Jenom pořád nevím, kdy je nejpozdější termín na zarytí, aby to do května zetlelo? Stačí až před příchodem prvních větších mrazů, třeba až koncem prosince, nebo to musím zarýt dřív?

Jinak jsem našla solidní lipovou alej, tak pokud je lípa opravdu výborná do kompostu, tak si něco můžu zkusit nahrabat. Co ta třešeň, rostou mi přímo v ulici, tak je to pro mě nejdostupnější, bude z toho dobrý kompost? A ta katalpa o dva bloky dál, může se použít? Buky jsem zatím nenašla, ale budu ještě pátrat.

Můžu listí přidávat k zelené hmotě na jaře (tak jak jsem to dělala doposud), nebo je lepší ho kompostovat s hlínou jak doporučuje Vladimír? V druhém případě co ale na jaře přidat k zelenému, dřeva moc nemám?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika