Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
1. Už je mi tento obecný fakt jasný, pořád se člověk učí. 2. Když je jim to jedno, tak proč bych jim dusík teď dávala? Já se jenom trochu bojím přehnojeni dusíkem, ale po diskuzi zde už méně. 3. Tekutým organickým hnojivem chci dosáhnout přidání organicky i během vegetace. Třeba je to blbost, nemám zatím tolik zkušeností, ale třeba ty slepičince zahrádkáři používají často. 4. Toho kolik, čeho a kdy rostlina potřebuje živiny se dá na netu zjistit spousta. A když je zdrojem třeba pěstitel v jahodárně, tak nemám důvod těm informacím nevěřit, předpokládám, že ten má zkušeností dost. 6. Já si troufnu myslet, jsem člověk. Že můžu složení půdy bez rozboru jenom tušit, to je mi jasné, ale něco málo jde tušit třeba z toho, co tam roste za plevel. Kolik zahrádkářů pěstujícich na pár záhonech si běžně nechá dělat rozbor?
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika