Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Určitě záleží na obsahu dusíku v půdě, ale ten já nejsem schopná měřit, pouze usuzuji z toho, jak to roste. Letos vypadaly jahodníky po sklizni hodně uboze, asi je to vedro v červnu hodně vyčerpalo, ani odnožovat nechtěly, tak jsem je pohnojila organo-minerálním hnojivem a jak se pěkně zazelenaly a rozbujely. No tak jsem to chtěla v srpnu trochu zarazit, aby právě přešly do generativní fáze. Teď se dost ochladilo, tak už možná přešly, ale raději ještě tak týden počkám, pak dostanou trochu podzimního NPK s hodně draslíku a to by mohlo pro letošek stačit.

25 kg balení je pro mě moc, to bych nespotřebovala ani do konce života. Do Polska je to pro mě dost z ruky, to už raději zajedu do Lovosic pro PKsol.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika