Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Toje sice všechno krásné. Nedozvěděl jsem se, ale co zůstává v popeli, jak je to vázané, nebo jak se to uvolňuje, jestli to přijímají rostliny, jak a které a jak to může škodit konzumentům. Arniku a jiné podobné organisace, považuji za účelové, straší nepodloženými věcmi a co hlavně odvádějí od mnohem důležitějších témat (mám dojem, že jsou řízeni a dobře placeni se zhora). V pojednání od V.Petříkové jsem se o žádném velkém strašákovi nedočetl. Kdyby to bylo pravda, čím strašíte vy a Arnika, tak třeba, tím olovem, které bylo v benzínu, by už muselo být všechno obyvatelstvo kulturního světa,  několikrát vytráveno, zvláště ve vyspělejších státech. Straší se také GM potravinami, Arnika říká, že jsou škodlivé, je to sice pěkné, ale nemá hmatatelné důkazy, jen straší. Zkuste si vypůjčit časopis Včelařství, a přečíst si co způsobil K.H.Bablok. Pouze zelený šílenec, který sám nic nezmění. Ještě jednou: co zůstává v popelu při obou způsobech spalování (dokonalé, nedokonalé), vázanost a stabilita těchto látek, možnost přijímání pěstovanými rostlinami (rozpustnost v půdním roztoku) a jejich konečná škodlivost pro populaci homo sapiens.

brousek

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika