Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Tak si teď připadám jako hlupák. Kosatce sice nemám tak rozmanité, ale taky se jim moc nevěnuji. Považuji je za plevel. Na zahrádce je mámu plotu na záhonu ve tvaru pravoúhlého trojúhelníku tak čtyři metry čtvereční - směs. Pokud jsem v dobrém rozmaru, vypleji trávu, když mám zbytek hnojiva (nejčastěji Hydrokomplex a granulovaný hnůj), tak tam hrst rozhodím, případně zapravím do půdy. Letos jsem troje kolečka oddenků vyvezl do kontejneru a dvacetilitrový kýbl téhož jsem věnoval kolegyni z práce. Nějaké vyrývání na zimu, případně jiné piškuntálie nepěstuji. Kosatce kvetou jako o život a nějak na nich nepozoruji ani vliv zimy. Asi podle hesla "Čím hloupější sedlák, tím větší brambory." Myslíte si, že to je správně?  Asi ne. Pavel
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika