Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Pánové Pepa a Honza mají opravdu skvělé kosatce a vědecky to ovládají. Já mám jen 10 druhů od p. Krupky, předloni jsem je objednala, zasadila  tak jako p. Honza do záhonu po jahodách, názvy si nezapsala, ale to je jedno. Druhý rok už všechny kvetly - objednala jsem ve výškách do 40 cm, protože jsem nechtěla, aby se větrem kácely. Taky jsem kolem nich namulčovala kůru, ale jen lehce. Oddenky nechávám trochu venku na vzduchu. Letos jsem přesázela všechny na jiná místa a už z nich část rozdala příbuzenstvu. Půdu mám středně těžkou, místo výsadby ve všech případech na slunci, hnojím jen NPK a občas před výsadbou zaryji kompost, ale to pro všechny květiny. Kosatce byly nádherné, nenáročné, každý den jsem u nich prostála dlouhou dobu. Pro nedostatek místa je už nemohu rozšiřovat, ale denivky, také od p. Krupky, ty si ještě objednám, to je také nádhera. U p.Pepy obdivuji, co v tom betonu vypěstuje. Anna - J. Čechy
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika