Kiwi Jenny



host - 12.30 (?)
16.4.2012 12:31

Můžu se zeptat, kdo máte v jaké fázi kowo právě teď?

Připadám si jak blázen. Koupil jsem jedno "v Čáslavi", a zdálo se mi že se mu nějak nevede, nevypadá ani že by mělo chuť rašit nebo pučet. Tak jsem koupil další dvě na internetu, mám je teď v práci na okně, koukám na ně a podléhám zoufalství.

Jedná se o druh Jenny.

Zkuste poradit.  přelejvat? Nebo "trestat" a nezalít? dát na slunce? nebo držet ve stínu? držet v teple, nebo vystavit venkovnímu klimatu? 

Jak říkám jsem opravdu bezradný. 

Nebo je ještě brzo na to aby vůbec pučelo? to mi nepříjde, pokud má do konce května stihnout kvést. Rady prosím na mlynsky(a)centrum.cz pokud je možno. 

Děkuji každému a všem.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 55.23 (?), 7.4.2012 5:34

a ozaj.Ako vlastne rozpoznať samčí a samičí kvietok.Dostal som kmienky a teraz mám z toho galimatiaš.Kvitnú všetky a neviem čo a ako ďalej.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 12.30 (?), 16.4.2012 12:31

Můžu se zeptat, kdo máte v jaké fázi kowo právě teď?

Připadám si jak blázen. Koupil jsem jedno "v Čáslavi", a zdálo se mi že se mu nějak nevede, nevypadá ani že by mělo chuť rašit nebo pučet. Tak jsem koupil další dvě na internetu, mám je teď v práci na okně, koukám na ně a podléhám zoufalství.

Jedná se o druh Jenny.

Zkuste poradit.  přelejvat? Nebo "trestat" a nezalít? dát na slunce? nebo držet ve stínu? držet v teple, nebo vystavit venkovnímu klimatu? 

Jak říkám jsem opravdu bezradný. 

Nebo je ještě brzo na to aby vůbec pučelo? to mi nepříjde, pokud má do konce května stihnout kvést. Rady prosím na mlynsky(a)centrum.cz pokud je možno. 

Děkuji každému a všem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 92.198 (?), 16.4.2012 12:51

Mám Jenny a pučí neskôr. Neprelievať ho ani netrápiť suchom. Mne rastie ako divé - 5 m za rok. Ale úroda žiadna. Neopelilo sa vlastným peľom, preto som ho preštepil Haywardom.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 12.30 (?), 17.4.2012 9:49

Děkuji za radu, tak já budu ještě trpělivý.

Mám tři rostlinky, tak pokud se ujmou hodlám je zasadit blízko sebe, aby se mohli opelit třeba navzájem. jsou nějaké doporučení na vzdálenosti rostlin? Uvažuji že bych dal dve až tři do "jednoho hrobečku" a vzájemně propletl, ale nevím zda si nebudou moc užírat živiny. Tak si rád vyslechnu rady. Děkuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 92.198 (?), 17.4.2012 23:37

Tri metre od seba.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika