Goji



Mr.Fazole - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (116) - 68.236 (?) 
24.3.2016 21:24, zobrazeno: 5696x

Máte někdo zkušenosti s pěstováním této rostliny?

Jakou odrůdu, kde nejlépe sehnat, jak to vyroste?

Díky za info.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
janatalova - (23) - 128.24 (?), 28.2.2017 16:33

Prosím, máte někdo info ohledně toho, jak kvalitní jsou plody Kustovnice pěstované u nás? Slyšela jsem názor, že tady v ČR vypěstovaná má plody s minimem vitamínů...?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 144.84 (?), 28.2.2017 17:17
Dobrý den, mám ji druhým rokem. Zatím neplodila, ale roste jak o závod - stále ji usměrňuji řezem, jinak by už byla dávno u souseda. Tedy plody netuším, ale při výsadbě počítejte s prostorem. M
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 168.23 (?), 15.4.2017 21:57

Bohužel problémem této rostliny je, že začíná kvést až v létě a plody dozrávají v září. Touto dobou však rostlina spolehlivě dostane padlí, proto na pěstitele bez ochrany proti padlí čeká jen zklamání.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 20.30 (?), 22.5.2017 21:32

existuje goji s plody žlutými, červenými a černými.Ty černé prý mají více vitamínů než jiné.Pěstují se asi jen v subtropických oblastech. U nás v přírodě rostou divoké kustovnice, které plodí jen sem tam jednu malou kuličku. dobré jsou snad jen pro sběratele motýlů, protože na nich často jsou velikánské housenky lyšaje smrtihlava. 
Semena černých nabízejí z číny,, a le chtěli poslat min 1 kg za 70 dolarů.
Vzhledem k tomu, že neMÁME VYZKOUŠENO, ZDA TO TADY POROSTE je to riziko. Je to prý hodně trnité.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 120.231 (?), 20.8.2017 11:35

Dobry den

GOji mam 2.rokem a plodi drobne oranzove plody neni jich bohuzel mnoho.Maji sladkou chut s takovym palivim ocaskem.Temer nestriham a opravdu se hodne rozrusta.Letos mela dokonce plody uz v cervnu ale jen cca 5 a ted zacinaji dozravat dalsi jiz ve vetsim mnozstvi.Tato rostlina roste jako plevel na slunnych remizkach videl jsem ji v Praze na Vinohradech i s plody...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 38.39 (?), 10.9.2017 10:54

Mám keř asi 5 let, každý rok hodně kvete, ale všechny květy opadou.Ještě neudělala jediný plod.Co dělám špatně? Poradí někdo?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika