Avokádo a Mango? Zasazení, plody



host - 174.168 (?) 
23.7.2009 15:27, zobrazeno: 16314x

Zdravím. Chci se zeptat, jakým způsobem mám zasadit avokádo a mango? Mám nejdříve nechat naklíčit někde na vatě a pak s klíčkem zasadit do hlíny (a jak?). Je možné, že mi to někdy něco splodí? Stalo se to někomu z Vás?

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 176.18 (?), 24.7.2009 0:19

Mrkněte na ovoce.smejkalovi

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 61.33 (?), 17.9.2009 10:47

Zkoušela jsem zasadit avokádo. Pecku jsem měla v květináči asi půl roku a protože se nic nedělo, vyhodila jsem to. Totéž s mangem. Možná jsem tu pecku měla kladívkem naťuknout. Právě před chvílí jsem snědla avokádo, tak pecku naťuknu a zasadím a uvidím.

Včera jsem ochutnala můj první fík vypěstovaný na zahrádce z koupeného fíkovníku. Byl dobrý. Ještě jich tam mám 5 tak uvidím jestli dozrají a jestli vůbec fíkovník přezimuje.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
pavlafei - (5) - 91.143 (?), 17.9.2009 11:17

A jak je ten fíkovník veliký a jak dlouno ho máte? Já jsem si nechala zakořenit větvičku a chci ho na jaře zasadit do květníku.Jaké máte zkušenosti?Dobrou chut´.V časopise Katka č. 38 píší : posaďte pecku avokáda kulatým koncem na sklenici tak aby spočívala těsně nad povrchem vody.Pecka zakoření a potom přesad´te.

Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 143.205 (?), 17.9.2009 12:17

Když to píše KATKA tak asi jo...???

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 41.221 (?), 9.3.2014 17:23

Já už mám avokádo se slušným kořínkem, pecka mi pukla během jednoho dne. Mám ji v panákové skleničce, spodek "s ocáskem" namočený ve vodě, na okně u topení. Jen nevím do jaké hlíny sázet. Kořínek mi udělalo celkem dlouhý během týdne.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 160.162 (?), 10.3.2014 20:01
Ja jsem sazela do zemi pro pokojove rostliny a dari se mu dobre.Jinak je zbytecne macet do vody, mango i avokado mi vyrostli v zemi v kvetinaci.Spicku pecky jsem nechala koukat a prikryla ustrihnutou pet lahvi.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 252.33 (?), 23.3.2014 12:40

mango se kdysi pěstovalo v zámeckých sklenících i papaya a neslo to plody.o avokadu jsem to ještě neslyšel, že by někdo u nás vypěstoval plod.
papaya roste hodně vysoko až5m.některá má semena, jiné jsou bezsemenné.U Terezína měli bezsemennou a krásně plodila.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika