Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

lalokonosec se přiveze obvykle s rostlinou v květináči, touto dobou po tom co dovezete něco v květináči je dobré květináč vysypat, otřást hlínu z kořenů a pokud tam jsou, tak vybrat a zničit bílé ponravičky, ted jsou asi 9mm velké.žerou kořeny ode všeho. Brouk, který se na jaře vylíhne se přes den schovává v hlíně, večer vylézá a žere listy ode všeho, dělá v nich charakteristické dírky.Já jsem si ho dovezl nechtíc z lesa s hrabankou a s kůrou, nikdy bych už pro ni nejel.
Postřik by mohl pomoci, ale asi jen v noci.To vaše ruční sbírání určitě dost pomůže.
jinak ta vaše aktinidie je zajímavá tím, že plodí i bez opylení a má pěkné plody, to bych rád viděl.Bydlím na severní moravě, ale někdy jedu až k praze neb do Brna. jsem rád, že vám to chutná, můžete zkusit i kolomiktu. nokal1@seznam.cz

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika