Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Odrůda je to ACTINIDIA ARGUTA, je mrazuvzdorná, má samičí květy, které jsou samosprašné, takhle je to napsané na přiloženém letáčku, rodila hned druhý rok, byla a¨jsem s úrodou spokojená a přiobjednala další dve rostliny, sama jsem si udělala nějaké sazenice, celkem to dobře namnožit, ale nevím jestli budou také takhle bohatě plodit, od loňského října mám 3 sazenice červeného ale to není samosprašné, tak mám 1 samce a 2 samice, samice bujně rostou, samec je slabší, vše hnojím Kristalonem, mám na vás velikou prosbu, jestli nemáte nějaké zkušenosti s lalokonoscen, nikdy jsem ho tu neměla, pěstuji vše možné-borůvky, révu,ostružiny, maliny,jahody, broskve,jablka, meruňky, nektarinky,slívy, jostu atd..a až když jsem začala pěstovat kiwi, tak se mi tady objevil, ale v hrozném množství, taky za večer na jednom keři 100 ks, podrobně jsem to popsala v příspěvku o Lalokonosci, letos už se mi ho podařilo dost vyhubit, chtěla jsem jen zjistit, jestli to není tím kiwi, děkuji za rady, jdu stříhat kiwi, Ella

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika