Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Koupila jsem Brown Turkey skoro 40cm už s plody:)) a legrace byla-říkám paní prodavačce máte nějaký Fíkovník, který by mi už další rok nasadil nějaký plody-ona se smála a říká tady máte před sebou hned několik i s plody:)))a přitom jsem na to koukala-byly to takové pupínky malé-nikdy jsem to neviděla, tak prťavé, tak jsem myslela, že to nějak pučí:))) už jsem konečně šťastná mám svůj fíkovníček a už je přímo na zahradě.Koupím si ještě 2 k němu-myslela jsem jiný druh, ale jiný nemohu sehnat třeba ten White... mám dotázek-jak daleko od sebe je mohu zasadit?jak rychle roste? mám takovou radooost, že ho mám-má se jako v bavlnce-musí přežít zimu a potom to bude supeeer.Vlastně by mě ještě zajímalo kolik centymetrů zhruba naroste za rok?jen zhruba.moooc děkuji za rady!!!

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika