Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, kupuji dům kde na zahradě rostou kiwi. Je to asi jeden obrovský keř. I když jak to čtu, asi budou dva, samec a samice. Chci se zeptat, jak to poznám? Plody jsou na samci i samici nebo jen na jednom? Původně jsem je chtěl seříznout nebo i přesadit, ale je na tom keři hodně plodů. Tipuju že několik desítek, možná i víc. V současnosti je keř vzrostlí až na domě do výšky asi tří metrů a úplně zatmívá jedno okno, což mi vůbec nevyhovuje. Plody jsou zatím docela malé, cca 2 - 3 cm na délku. Chci se zeptat, dozrají ještě, nebo už ne? Přijde mi na kiwi docela zima. Tak jestli to můžu šmignout už teď, nebo to nechat dozrát a nechat to na později či až na jaro?

A ještě jedna věc, kdybych se rozhodl keř přesunout, jaké to má kořeny? Hlavní kmen bude mít v průměru asi 10 - 15cm, tak jestli to je vůbec myslitelné.

Díky za radu. Huskye

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika