Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Krokodýle: Neviem akú mám odrodu, keď som ju kupoval tak bola označená len ako "Asimina". Pravdupovediac som ani nevedel že nejaké odrody existujú... Nedá sa povedať že by som bol prekvapený, skôr je to tak že Asimina od začiatku vykazuje mrazuodolnosť a bezproblémovosť. Nemám žiadny záujem tu Asiminu nejako propagovať, centrom môjho ovocinárskeho snaženia sú jablone a hrušky. Tieto exotinky sú nadstavba, ak sa podarí-fajn, ak nie, nič sa nedeje. Faktom ale je, že po tejto krutej zime mi vymrzol figovník aj hurmikaki, ale Asimina šlape ďalej akoby nič. Aprílové aj májové mrazy si ani nevšimla. Podobne aj pred rokom. Stromček je bez rezu, bez postrekov - sen každého záhradkára. Chuť plodov - pre mňa famózna, možno pre iného nie. Mám 2 stromky, jeden starší a jeden mladší. Starší rodil už prv, opeľovač nie je potrebný. Boli tu popisované rôzne metódy ako opeľovať kvety pomocou štetca, sú to blbosti, žiadne takéto šaškárne som nerobil a úroda je bohatá. Rodivosť je od 4.-5. roku po vysadení. Snáď sa vyjadrí aj Teta Jana, ktorá má s Asiminou ešte viac skúseností ako ja. IH
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika