Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Na jarní mráz jsou nejchoulostivější rostliny v mládí, na stáří je to o něco lepší. Samozřejmě se toho bojíme všichni pěstitelé a letos obzvlášť, protože příroda je moc napřed. Bohužel obrana je dost těžká, možná pro někoho pár rostlin uchránit nebude takový problém, ale já to prostě musím nechat přírodě. Za víc než 15 let jsem byl postižen dvakrát, to druhé bylo horší protože mladé rostliny po vyrašení stihly zmrznout celkem třikrát. Prostě to musíte zkusit, každý máme jiné podmínky i stanoviště. I kdyby jednou za čas pomrzly květy, je to krásná liána. Já plody stlízel každý rok a tak doufám, že to bude i letos. Každý den chodím rostliny prohlížet, už v tuto dobu jsou vidět poupátka a rychlý vývin. Prostě rostliny sázejte a když se o ně budete starat, uvidíte že jde všechno. VašekB.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika