Zahradnictví zoja



Stránky: 1,  2,  3,  4   
host - 53.1 (?) 
7.2.2012 19:17, zobrazeno: 47338x

Zaujala mě nabídka borůvek a ovocných stromků Zahradnictví Zoja. Zajímaji mě vaše zkušenosti s tímto eshopem.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 6.1 (?), 6.4.2012 14:04

Máme objednáno, zatím nedošlo nic, protože jsem zažádali až o pozdější termín zaslání rostlin, ale uvidíme, dám pak vědět.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 6.1 (?), 18.4.2012 7:03

No takže už nikdy více- po převzetí jedné krabice, do které se vešly 4 ovocné stromy, 10 borůvek a 6 brusinek jsem si říkala, jak to tam mohli vše namačkat. Po rozbalení jsem byla ještě více zklamaná- borůvky maličké, snad se chytí, brusinky celkem ušly, no ale ty ovocné stromy- prostě bez kořenového balu a hlíny jen tak v igelitce- no to mě vyděsilo. Jestli se vše uchytí budu velice překvapená, ale opravdu, už jsem několikrát objednávala rostliny přes net, ale toto jsem ještě nezažila.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 182.227 (?), 18.4.2012 7:45

Ovocné stromky se vždy prodávají bez kořenového balu.Takže bez kořenového balu se určitě i zasílají.Není na tom nic divného.Dříve platila norma ČSN a podle ní mohly být stromky 48 hodin bez uložení.Takže dopravu takový stromek, jestliže je navích zabalený bez problémů přežije.Prodávají se sice i stromky v pytlících s trochou hlíny a pilin.Jestli leží někde v prodejně nějaký měsíc, kvalita takových stromků musí být naprosto skvělá.P

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.38 (?), 18.4.2012 8:42

Jedna známá firma před pár lety rozvážela prostokořené stromky volně naložené na korbě auta.  Přestože způsob přepravy a vzhled stromků (zaschlé kořeny, olámané pupeny) nebudil důvěru, problémy s ujímáním kupodivu nebyly.  Horší zkušenosti jsem měl se stromky prodávanými v úzkých igelitových sáčcích. Třebaže obsahovaly vlhké piliny, prostoru bylo málo a kořeny redukovány příliš.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 68.159 (?), 21.1.2024 16:08

Podzimní objednávka dorazila perfektně zabalená. Také kvalita rostlin a stromků mě mile překvapila. Mohu jenom doporučit. Určitě si zde na jaře opět objednám. Oproti některým jiným prodejcům, mají uvedené velikosti kontejnerů a nabízejí a zasílají i veliké několikaleté pěkně zapěstované rostliny. Za cenu, za kterou vám z jiného zahradnictví většinou přijde malý fousek. Tak doufám, že jim to vydrží a současnou kvalitu si udrží i nadále.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 91.196 (?), 21.1.2024 17:03

Děkujeme za pochvalu, posíláme písničku a klíčenku s kolečky do nákupního vozíku k tomucheeky!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10009) - 70.240 (?), 21.1.2024 18:21

smiley

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 239.177 (?), 6.6.2012 16:57

Mám objednáno od 7.5.2012 a zatím nic nedošlo... takže nevím.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 6.1 (?), 8.6.2012 15:07

No jak jsem psala, že jsem s nimi nebyla spokojená, tak brusinky se chytly, jedna je sice taková chuděrka, mezi borůvkama už je chudinek více, ale stromy- ořešák se vůbec neujal, dle mého byl zaschlý, jak ho posílali a třešeň s jabloní sice vzešly, ale jsou to takové chudinky taky. Snad se pořádně zakoření a příští rok porostou lépe.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika