Zahradnictví zoja



host - 124.90 (?)
25.5.2018 12:13

Zahradnictví Zoja nedoporučuji.Ze sedmi roslin šest se neujmulo.Byli suché.Telefony neberou na e-mail neodpoví nebo částečně.chtěl sem zásilku vyreklamovat a zatim žádná odezva.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
host - 198.249 (?), 1.5.2018 21:42

Musím bohužel souhlasit, i moje zkušenost je podobná. Ze čtyř rostlin pouze jedna správná. Asi si tak slušně vydělávají, většinou zákazník zjistí "záměnu" se značným zpožděním a málokdo reklamuje. Zkrátka solidní obchod, ruce pryč od nich...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 80.51 (?), 25.5.2018 13:20

Jednalo se o višeň a ryngli, které jinde v nabídce nebyly a o broskev. Nižší cena vykompenzovala dopravné. Na zimu jsem je měla obalené ve dvojité bílé tkanině na stromky. Všechny jdou krásně, byly zalité před zimou, v zimě a s jarem vydatně, zapěstovanou korunku jsem sestříhala až začátkem dubna.

Není nad to, když je možnost si stromek osahat a vybrat sám. Tak jsem koupila na podzim u Brabce v Brně 4 prostokořenné stromkové angrešty Nesluchowski, z 12 kusů se mi zdály ok právě jen ty čtyři a všechny mají pár bobulek na ukázku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 130.82 (?), 19.4.2018 13:32

Tak nějak časově historicky najednou se objevil tento prodejce a k tomu hned vedle další prodejce "Na Zázvorce" a společné jim je právě ono Semilsko(!) a nabídka nových(!) odrůd od všeličeho. Proto jsem si toho také všiml, někdy rád něco nového zkusím. Podobnost nabídky byla do očí bijící!

Myslím že tam mezi nimi bude nějaká forma spolupráce a co se týče zdroje/zdrojů tj. odkud berou to co nabízí plus něco množí sami. 

To "Zahradnictví Zoja" nechci shazovat ale zatím jsem vždy zvolil právě to vedlejší "Na Zázvorce" a i když je u Tatobit tak pán byl/je s vazbou na ty Semily no a k tomu moji osobní návštěvu tam: teprve potom bych byl ochotný riskovat někdy příště e-schop.  V těch Tatobitech má pán navíc dle mne i osobní zájem ve smyslu, že ho to viditelně baví tj. sám také tyto věci doma pěstovat a ne jen dělat čistě že prodává a je mu jedno co.

Některé ty věci co nabízí, a tady je právě asi také podobnost s tím "Zoja" a viz některé příspěvky, jsou ve stavu ano jen třeba zakořeněného klacíku s očkem... tak právě proto je lepší osobní výběr a nečekat co přiveze a už přidušené pošťák.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 124.90 (?), 25.5.2018 12:13

Zahradnictví Zoja nedoporučuji.Ze sedmi roslin šest se neujmulo.Byli suché.Telefony neberou na e-mail neodpoví nebo částečně.chtěl sem zásilku vyreklamovat a zatim žádná odezva.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 213.154 (?), 11.2.2019 13:06

Toto zahradnictví všem doporučuji, Pokaždé jsem nadšená.a borůvky supuste čtyřleté nádhera třeba borůvku Duke ta je nejlepší

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 208.67 (?), 12.8.2020 22:26

Dobrý den, obnovím diskuzi, dnes jsem obdržel zásilku ostružin ze zahradnictví ZOJA. Musím říct, že tak pěkné rostliny se v zahradnictví nevidí. Objednával jsem 10 ks, přišly perfektně a nápaditě zabalené, za mě skvělá zkušenost. Doporučuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika