Sítě ke všem účelům



Zdeněk Dukát - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (70) - 57.54 (?) 
25.2.2010 16:19, zobrazeno: 3455x

Vážení přátelé drobných ovocí, po léta jsem bojoval na rybízu s kosy. Tyto nepřátele jsem měl i na k. borůvkách. Jahody byly rovněž pod jejich tlakem. Nakupoval jsem zelené sítě v OBI a Baumaxech. Po velmi krátké době se následkem UV záření poroučely do nenávratna.Tyto sítě jsou jemné a především drahé. Zlom nastal tehdy, když jsem musel bojovat s nálety žlun zelených na má početná včelstva. Nezbývalo mi 50 včelstev zasíťovat. Musel jsem najít skutečné síťě. Ne síťovou bižuterii.Zadal jsem si ve vyhledávači síťe. Našel jsem Moravskou firmu Odetka.Vyrábí mnoho druhů sítí. Orientoval jsem se na síťe na vinice, které chrání hrozny před nálety špačků. Jsou 2m široké a na cívce 100m.Takže jsem si mohl síť ustřihnout podle potřeby.Pevnost vynikající.Cena rovněž. Materiál polyester..Nepodléhá mrazu. Proti UV odolný,. Dnes mi přišla další zásilka sítí. a vzorník.Přechází mi zrak, co mohou naše ruce vyrobit.Já už pseudosítě z obi kupovat nebudu... Z D

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 151.38 (?), 25.2.2010 16:35

Taky letos přes zimu zbrojím proti špačkům.Jen co mi dozrává Rivan musím ho střežit proti nájezdníkům, především ze vzduchu.

rostislavik

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika