Rybíz černý



Stránky: 1,  2   
host - 99.151 (?) 
29.7.2017 18:29, zobrazeno: 14743x

Zdravím,

mám dve otázky ohľadom čiernej ríbezle.

1. Potrebujem poradiť pri výbere vhodnej odrody. Využitie bude na výrobu sirupov a džemov. Moje požiadavky na odrodu: aby bobule dozrievali naraz a nie postupne!, možnosť pestovať bez postrekov, dobrá chuť a aróma + ak by to šlo tak vysoká úrodnosť by určite potešila. Čo sa mi zatiaľ podarilo naštudovať, tak mi ako vhodné odrody zatiaľ vychádzajú Bona alebo Démon. Démon tu bol v minulosti viackrát v dobrom spomínaný o Bone som sa toho na Zahrade veľa nedočítal. Tak sa prosím pochválte, čo pestujete na svojích záhradach a čo by ste mi tak odporučili.

2. Nikde sa neviem dočítať v akom spone tie ríbezle sadiť. Všade sa dočítam len ničnehovoriace popisy tipu ker strednéhu vzrastu, polovzpriameny... Bedem to sadiť v jednom rade cca 10 metrov dlhom.

Ešte asi sedem rokov spätňe som na záhrade mal cca 12 až 14 kríkov ktoré som zlikvidoval keďže išlo už o ozaj staré cca 40 ročné rastliny a často trpeli múčnatkou(padlí). Nato som kúpil dve kríky všadeospevovanej Titánie, no z jej chuťi som veľmi sklamaný. Keď to porovnám so starými odrodami čo som mal, tak to je prakticky nejedlé. A keďže nedozrieva naraz, tak je na spracovanie nepoužiteľná. Samozrejme úrodnosť úžasná, za sedem rokov ani len náznak žiadnej choroby, ale čo z toho, keď sa to nedá jesť...

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 199.250 (?), 29.7.2017 20:59

Pěstoval jsem Karlštejnský douhohrozen a maďarský FERTODI v nadmořské výšce 450 m. Byl jsem spokojen. Ma´darský je sladší a dozrává dříve. Karlštejn má více vitamínu C a proto je mírně kyselejší.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Ivan Hlavatý - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4384) - 234.161 (?), 13.6.2018 20:21
Čierna ríbezľa: po rokoch pestovania Tritonu a Titanie som siahol severnejšie a na jeseň 2017 som zasadil poľskú odrodu s naozaj originálnym názvom "Czarna" (foto 1). Stromček na meruzalke (na čom inom?) sa pekne ujal (foto 2,3). Dokonca už vo svojej prvej sezóne na ukážku aj zarodil (foto 4,5). Plody sú pekné, pomerne veľké a aj chuťovo kvalitné. Stromček je tiež bez škodcov (kupodivu aj bez tento rok všadeprítomných vošiek). Zdá sa - zatiaľ - že tento krok poľským smerom nebol krokom vedľa. IH





Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 168.81 (?), 13.6.2018 23:40

Nechci být rýpal, stromeček pěkný, ale visačka stromečku rybízu se mi zdá nějaká neúplná. Chybí mi na ní jméno odrůdy. Polsky neumím, ale čtu to polsko-latinsky: druh Rybíz, podnož Meruzalka zlatá a polsky: rybíz „kmenný“ černý (asi jako v „hyper-super“ Malina červená).
Pak trošku ty světové strany, „rodákovem“ Titanie, Tritonu se uvádí Švédsko. Polsko je velmoc i v drobném ovoci. Mám Ceres. Dál jsem se zorientoval (orient = východ), Ukrajina, Kopaňové. Letos jsem si konečně pořídil Jubilejní Kopaňů. Sofijevskou a Vernisáž (asi chybně se uvádí Vermisáž) mám už déle. JG blush

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Ivan Hlavatý - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4384) - 234.187 (?), 14.6.2018 5:57
JG: Máte pravdu, T+T majú švédsky pôvod (doteraz som si ktovie prečo myslel že sú slovenské). Ďakujem za informáciu a usmernenie. S tou "Czarnou" som to myslel trochu ironicky, je mi jasné že názov odrody sa už nedozviem. Chuťovo mi pripadá iná ako uvedené Téčka, ale nie som taký expert na ríbezle, aby som to mohol tvrdiť s určitosťou. IH
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 204.75 (?), 14.6.2018 6:46

Pán Hlavatý, ako Ste spokojný s chuťou T+T? Vraj majú veľmi dobrý zdravotný stav a silný rast, ale chuťovo je to len prinajlepšom priemer. Ja som si minulý rok narezkoval T+T od suseda, z odrezaných výhonov po výsadbe. Som zvedavý, čo to bude za zázrak, tento rok bude prvá úroda. Lepšie ohlasy som počul na ukrajinské odrody - napr. Sofijevskaja. Po skúsenostiach s vynikajúcim egrešom Niesluchovski (tiež z ukrajinského šlachtenia) by som tomu aj veril.

Trnavsko 145 mnm

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Ivan Hlavatý - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4384) - 234.166 (?), 14.6.2018 19:53
204.75: T+T už nemám, doslúžili a teraz mám len túto poľskú "czarnu". Triton mi prišiel o niečo kvalitnejší než Titania, ale aj s ňou som bol spokojný. Myslím že vo Vašich podmienkach dajú obe T-éčka kvalitné plody. Zdravotný stav bol bezchybný, rast mi (na stromčeku) veľmi silný nepripadal. IH
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 168.81 (?), 14.6.2018 9:32

IH: no jo, s tou ironií. Prostě jsem si při prvním čtení nevšiml, nepochopil.
Neuvádění odrůdy je jakýsi prodejní tah (něco nevyšlo, poplatky apod.) Myslím si ale, že Poláci se „pohybují“ v dobrých odrůdách a „nestydí se“, odkud pochází. (viz Niesluchowski).
Titanie je na chuť poněkud „tvrdá“. Ale tu zkušenost mám z cca 600 m/m. Jaká je v Podunajské nížině netuším. JG

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 14.6.2018 10:26

Mým nedostižným favoritem je tuzemský Démon. Hlavně proto, že dobou zrání předbíhá ostatní odrůdy a chuťově nijak nezaostává. Je nyní zralý, ostatní ještě zelené
  Pravda, jeden z nových ukrajinských teď dozrává taky, jméno mi vypadlo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 168.81 (?), 14.6.2018 12:24

Démon mám dost dlouho. V „mokru a chladnu“ dobrá odrůda. Sofijevskou mám raději.
Zrají stejně. Sofijevská roste rychleji. Delší pruty a víc se rozkládá (i polehne). Zdá se mi, že má větší a sladší kuličky. Bez houbových chorob. Stojí za vyzkoušení. JG

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika