pro VašekB



host - 166.20 (?)
29.12.2007 0:06

Na dotaz jsem odpověděl, pokud byl cenzurován, zkusím napsat ještě dnes, tedy v sobotu. Možná nebude povolený z důvodu uvedení stránek a konkurenčního fora. Hezký den. VašekB

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 136.34 (?), 28.12.2007 20:34, zobrazeno: 9483x

V sekci listnáče chválíte muchovník. Můžete, prosím, uvést odrůdy, které se Vám osvědčily? Děkuji. Pepík.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 166.20 (?), 28.12.2007 23:57

Na těchto stránkách muchovníky zrovna moc neprobíráme, nevím zda to odtud nebude vymazáno, ale moc se o tom dozvíte na livingu. Ono nejde tak přesně říci kupte si tuto odrudu. Jsou různé chuti, množstvím plodů, velikostí plodů, dobou dozrávání, a spoustě dalších věcí. Nejdále jsou asi v USA a tak dovezené odrudy které jsou vysazené na farmě  http://www.bormato.cz/  budou nejspíš na špici. Ale každý máme jiné chutě a požadavky. Já vysadil asi 6 různých odrud no a budu v očekávání. Nepovím Vám co je nejlepší, je to jako by jste po mě chtěl znát jaké auto si máte koupit. Ale určitě muchovníky nasaďte, je to vynikající ovoce podobné chuti borůvkám a množstvím plodů připomínající černý rybíz. Toto a další popisované ovoce nesmí chybět na žádné zahrádce!!! VašekB

Samozřejmě Kiwi tam také musí být, koukněte na téma  "To je nádhera".

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 166.20 (?), 29.12.2007 0:06

Na dotaz jsem odpověděl, pokud byl cenzurován, zkusím napsat ještě dnes, tedy v sobotu. Možná nebude povolený z důvodu uvedení stránek a konkurenčního fora. Hezký den. VašekB

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 136.34 (?), 29.12.2007 12:38

Pane VaškuB, děkuji za radu, našel jsem co potřebuji. Pepík

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 4.39 (?), 29.12.2007 15:23

Zajímavé. Kdosi tady na fóru plody muchovníku přirovnal k černému jeřábu, který za velkou delikatesu nepovažuju. Opravdu je muchovník tak dobrý? (Mám dvouletou rostlinu, zatím nekvetla...) Tomáš

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 100.5 (?), 29.12.2007 17:06

Ten co mám já, chuťově  připomíná aronii (černý jeřáb) zkříženou s borůvkou a chutná velmi příjemně. V Rakousku jsem letos ale jedl plody z muchovníků rostoucích volně kolem cyklocest a ty nebyly příliš dobré. Asi jako ty aronie.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 166.20 (?), 30.12.2007 2:12

A to je právě to, že postupným šlechtěním vzniká stále lepší a lepší ovoce. Tak jako je tomu třeba u jabloní, a věřím tomu že se tady najdou ďoubalové kteří budou tvdit, že ty starý odrudy jablek byly stejně nejlepší. Prostě každý jsme jiný, máme různé chutě. Některé semenáče také nic moc. Ochutnal jsem i z farmy, a byly super. Sázejte odkaždého jednu odrudu. VašekB

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 136.34 (?), 30.12.2007 17:12

Je zde zmínka o livingu. Co mám zmáčknout, abych se tam dostal?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika