Množení a paragrafy



host - 178.235 (?)
7.1.2010 4:20

Autor čehokoliv by měl pracovat buď za čest, nebo za peníze, jen zloděj pracuje za pět prstů.Pokud prodávající uvede původ zboží či myšlenek a nepovažuje se za jejich autora, je to poctivé řešení.Ale kolik takových je a kolik je těch, kteří se bezostyšně chlubí cizím peřím?Zahrádkáři a chovatelé mohou občas mít přebytky.Je na místě, aby je někdo zužitkoval.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
         
zanpets - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (395) - 146.129 (?), 7.1.2010 0:05
pani dano, vy jste vytvarnice, takto malujete modernu nebo portrety,,,? Ja zase fotim ale ted uz moc ne... ale zase k tomu vratim.. zachytavat momentky nebo lidi... a take jsem uz podarovala moje fotky znamymu, protoze potreboval krajinu nasi obce do nejakych novim... a dostala jsem pochvalu ale uz nemam fotky musim si je znovu dat vyvolat,,, a take nemusim zkoumat jestli si je ten znamy nedal jako sve autorska prava... ale me to nevadi.,.. pokud me foceni bavi, a libi se nekomu moje fotky, tak si zaplati jen vyvolani-- a nebo to dostane jako darek zaramovano k nejake prilezitosti ale to jsem uz nekde psala..
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 147.173 (?), 7.1.2010 7:02

A jsme u toho českého právnického guláše.Známý uveřejnil... ale mne to nevadí, protože jsem"hodná" On to ví a zneužil to. Druhý uřeže větvičky namnoží a prodává, však se to autor šlechtitel nedozví, nemá sílu a možnosti pátrat... Tak je to s DVD a dalšími věcmi.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 178.235 (?), 7.1.2010 4:20

Autor čehokoliv by měl pracovat buď za čest, nebo za peníze, jen zloděj pracuje za pět prstů.Pokud prodávající uvede původ zboží či myšlenek a nepovažuje se za jejich autora, je to poctivé řešení.Ale kolik takových je a kolik je těch, kteří se bezostyšně chlubí cizím peřím?Zahrádkáři a chovatelé mohou občas mít přebytky.Je na místě, aby je někdo zužitkoval.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika