Jen jeden červený a jeden bílý rybíz - jaké ale?



host - 35.174 (?)
22.6.2019 8:38
Jde asi o nejoblíbenější druhy podle pěstitelů v diskuzích. Nepotřebují moc péče. Plody Losanu jsou chutné i v září po přezrátí, jiným se plody už kazily. Má nejkrásnější tmavě červenou barvu a patří mezi rybízy s velkými plody. Oba druhy krásně rostou a mají sladké plody. Nezralé plody neopadávají. Na vysychavem svahu se kvalita plodů všech druhů zhorší.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 250.194 (?), 12.6.2019 18:01, zobrazeno: 2130x

Dobrý den všem, jsem milovník černého rybízu kterého mám na zahradě kvanta, a chtěla bych ho doplnit červeným a bílým, ale jen na příležitostné použití na pečení a tak - proto mi bohatě bude stačit jeden od každého.

Jenže - jaké vybrat - když chci jen jeden, ať to není nějaký propadák... nemáte tip prosím?

ideálně co nejsladší, ale hlavně odolné nemocem.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 13.6.2019 0:26

Každý jen tu svou má za jedinou... zpívá Kecal v jedné opeře. Žádný z pěstovaných rybízů není propadák. Já mám rád červený Losan a bílý Jantar, ale chybu neuděláte s jakýmkoli jiným. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 35.174 (?), 22.6.2019 8:38
Jde asi o nejoblíbenější druhy podle pěstitelů v diskuzích. Nepotřebují moc péče. Plody Losanu jsou chutné i v září po přezrátí, jiným se plody už kazily. Má nejkrásnější tmavě červenou barvu a patří mezi rybízy s velkými plody. Oba druhy krásně rostou a mají sladké plody. Nezralé plody neopadávají. Na vysychavem svahu se kvalita plodů všech druhů zhorší.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika