Jahodárny



Stránky: 1,  2   
AniCiz - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (167) - 194.24 (?) 
26.6.2010 10:58, zobrazeno: 30283x
Dobrý den, budu zakládat nové záhony, jaké máte zkučenosti s producenty sadby? Jedná se o Sempru Turnov, Mažice,Vraňany.
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 176.18 (?), 26.6.2010 12:08

Jednou za čas beru sadbu z Turnova a je perfektní, navíc mají pěkný výběr odrůd. Loni nás bylo asi pět v okolí, co jsme od nich měli sazenice a všichni si je chválili, že by takovou sadbu nevypěstovali, "i kdyby se ozlatili". Ochotný je i p.Ing.Louda, který zakázky vyřizuje. Doporučuji.           Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
AniCiz - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (167) - 194.24 (?), 26.6.2010 14:44
Děkuji moc, myslela jsem si to, že budou nej..Škoda jen, že nemají tu Selvu stáleplodící..A musí se brát standartně 25 ks?Některé by mi stačily po 10..chtěla jsem vyzkoušet více odr...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 176.18 (?), 26.6.2010 23:52

Zkuste zapojit sousedy, jestli by se nepřidali. Nebo se zkuste mailem domluvit přímo v Sempře...           Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 25.2 (?), 1.2.2012 13:19

Sempra Turnov je jednim ze středisek, pokud požadovanou odrudu neseženete v jednom středisku tak mužete zkusit dalši, Sempru Mažice.V dnešni době je jahodaren vČR mnoho a zakaznik ma opravdu možnost vyběru, např.Jahody..eu, ale sadba z Vichury je špička, promin Honziku. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 201.144 (?), 26.6.2010 22:05

Vloni jsem brala sadbu z Vraňan, ty co jsem koupila zasazené v platech, byly v pořádku. Bohužel Frigo sadba se nakonec ukázala jako oschlá a opadaly jí listy, podepsalo se to na úrodě, zatím co z tě části co byla v pořádku jsou jahody obrovské a je jich hodně, na té frigo sadbě jje jich o hodně míň a menší.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
AniCiz - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (167) - 194.24 (?), 27.6.2010 0:45
A zrovna ta Frigo měla být lepší..děkuji za informaci.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 160.10 (?), 27.6.2010 0:54

Objednávala jsem jak z Vraňan, tak z Turnova. Zatímco z Vraňan poslali pěknou frigo sadbu a ujaly se všechny rostliny, tak Turnov mě zklamal. Chtěla jsem zase frigo, ale měli jenom zelené sazenice, tak jsme se domluvili na zrušení objednávky. Byla jsem překvapená, když po dvou měsících došel bez oznámení balík. Bylo mně líto jahodník posílat zpátky, tak jsem to převzala. Velká chyba, z té zelené sadby se chytlo 13 kusů z 25. Příště jahodárna Vraňany.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Felima - (29) - 151.38 (?), 9.7.2010 16:45

Varuji před nákupem jahodníku z Vrňan.Ze 150 sazenic k použití jen asi polovina.Krček jen 1/2 cm.Prý je srdíčko schované a brzy jej uvidím.Pár jsem jich zkusila osadit a v době kvetení jsem zbytek vyházela.Nekvetli.Špatná komunikace.Nejdřív tvrdili, že se kvůli dešti nedostali na pole a že musím počkat. Vzápětí mi přišla údajně frigo sadba.Dost divné

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 136.53 (?), 25.8.2010 18:01

Před třemi roky jsem kupovala sadbu ve Vraňanech, byla v pohodě.To co jsem koupila letos, to je hnus, ale snad z toho něco vyroste.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika