Hlošina mnohokvětá-zkušenosti



host - 61.77 (?) 
13.4.2022 19:54, zobrazeno: 937x

Ahoj, zajímaly by mně vaše zkušenosti s pěstováním této asi ne moc známé hlošiny, hlavně její odolnosti na mráz a úrodnosti. Vysadil jsem ji nedávno a má ještě mrznout, tak mám strach aby vůbec přežila. Když se pak rozroste tak jestli bývá ohrožená pozdními mrazíky? Hlošina okoličnatá se mně docela rozrostla a přerostla, tadyta by měla být menší a dřívější sklizeň. Tedy pokud se jí dočkám...

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 245.148 (?), 27.10.2023 5:42

Hlošina mnohokvětá je v zahraničí hojně v prodeji a k sehnání. Je velice vychvalovaná pro své sladké ovoce na přelomu července a srpna (ideálně po odplození třešní). V českých zahradnictvích jsem hledal, zatím nebyla skladem. Budeme věřit... KRÁSA

Hlošina okoličnatá - má menší plody a plodí až na přelomu září a října je naopak v českých zahradnictvích i zahrádkách zcela doma... její lahodné malé 0,5 cm velkékuličky žluté nebo růžové barvy jsou opravdu lahodným svěžím ovocem v podletí... RADOST

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 248.51 (?), 27.10.2023 20:58

Hločinu mnohokvětou mají skladem zahradnictví Franc a Paulownia wink         Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika