Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Viděl jsem na podzim prodávat na tržnici v Místku sazenice zimolezů, asi metr vysoké, no krása.Jenže jakmile jsem se podíval zblízka, tak zádný pupen nebyl schopný růstu, byly úplně uschlé.A lidé to kupovali.
Zahradníkovi se nesmí stát, že by mu přischly, jinak mohou živořit a třeba i uhynout. Po koupi co nejdříve zasadit.To mi lidé dělají, že si objednají sazenice a než si rozmyslí kam to zasadí, tak jim to uschne a píšou mi, že to všechno chcíplo. Kdyby jedna, může se stát, ale všechny, to je vidět že vina může být na kupujícím.Ale ty v Místku, to byla vina pěstitele snad na 100%.
Co se týče úrodnosti, tak dnes už je tady tolik odrůd, že se dají vybrat i hodně úrodné.Letos chci jednu takovou ze svých výsevů řízkovat.
Jinak úroda zimolezů nebývá moc vysoká, tak kilo, dvě z keře u dobrých.
Zatím mám vše malé, nemohu porovnávat odrůdy.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika