Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, mám od minulého léta 3 krásné Kanadské borůvky v květináči. 2 Jsou vysoké 60cm a jedna od Starkla stále 30cm, květináče mají průměr 28cm a 20cm-od Starkla, snad je to zatím postačující? Na podzim jsem je přesadila a přihnojila hnoj.na borůvky s rohovinou. Ale asi jsem udělala teď přes zimu chybu?  Nechala jsem je na balkoně, byla mírná zima. Borůvkám jen omrzly listy. Ale asi v lednu se na povrchu květináčů při -10 stupňů vytvořil tlustější led, tak jsem je přenesla domů z obavy, aby nevymrzly kořeny. Asi do týdne se na rostlinách začaly tvořit květy, spousta spousta květů... během 2 týdnů všechny 3 keříky obrostly snad tisíci květy, na výhonkách bez listů, samozřejmě do měsíce všechny květy oschly a teď zbyly jen holé větvičky bez listů. Oschlé květy jsem ostříhala, i větvičky co omrzly. Mám je znovu asi od března na balkoně a přemlouvám pupeny, aby aspoň trochu povyrostly...  Tak se obávám, že z letošní úrody nebude asi nic. Stačí na na zimu na balkoně květináče jen něčím obalit??? Stačilo by to i na venkovní teplotu -10, -15 stupňů??? Děkuji za rady. Z.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika