Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

doporučená minima neznám, padlo tady na webu, že ta dávka plus přihnojování už je pro někoho zase docela dost... asi takto, když jsem přesazoval, dal jsem na cca 70l rašeliny a pilin dvě odměrky síranu N a 1 síranu K, a rostliny jely úžasně (20g/5 = 4g N). Je pravdou, že nyní některé začly trochu červenat (jakoby deficit N), nicméně dle mého si nemůžu stěžovat. Pokud bych měl na jaře sypnout naráz 50+25+10g na rostlinu (tomu argumentu rozumím - i když malá nádoba, čekám úrodu srovnatelnou s ostatními), tak s ohledem na právě velikost nádoby bych měl strach ať nepřehnojím. Pokud se nebudeme bavit o mém případu, pak je z dřívějšího textu zřejmé, že já psal o jarní dávce ve 20l zeminy, tedy roční minimum dostane rostlina hned (ta moje ne) a dále se přihnojuje. já jsem letos po přesazení zalil síranem N max. 3x, možná 4x. to je 40 g na 20 keříků a tři brusinky - a to při max 80l vody. (max. 2 konve na zalití 20 keřů) a přírůstky se mi nejevily jako mizerné... jak dohledám fotky přiložím. Samozřejmě netvrdím, že to dělám optimálně, a že nemohly být borůvky 4x větší za stejný čas, že jsem hnojil jen 10-20% toho co by snesly a tak podobně. Zas to beru tak, že co tam naleju, to tam zůstane a nejde do země.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika